Archiwum


Rok szkolny 2015/2016

Wychowawca: Danuta Wrona

Klasa II
Górny rząd (od lewej): Patrycja Borzęcka, Paulina Borzęcka, Adrian Spasowicz, Bartosz Kasprzak, Jakub Stasieczek, Edyta Siewak
Środkowy rząd (od lewej): Hubert Sowa, Danuta Wrona, Karolina Bąk, Monika Stępień, Monika Marucha, Wojciech Karczmarek, Weronika Błędkowska, Justyna Sobstyl
Dolny rząd (od lewej): Daniel Drozd, Wojciech Młynarczyk, Kamil Piątkowski, Kacper Fidecki, Aleksandra Fryga, Julia Krzyżanowska, Aleksandra Gutowska, Klaudia Włoch, Aleksandra Jaremek

Rok szkolny 2014/2015

KLASA IIIa

Wychowawca: Bartłomiej Wróblewski

Klasa IIIa
Górny rząd (od lewej): Jacek Bortacki, Weronika Mróz, Ilona Stępień, Kacper Wędzina, Sylwia Zielonka, Dorota Wójtowicz, Magdalena Jawor, Dominika Młynarczyk, Edyta Szewczak
Dolny rząd (od lewej): Marcin Borzęcki, Sebastian Chlebowski, Sebastian Krzyżanowski, Karol Gutowski, Magdalena Bortacka
Nieobecni: Michał Buczkowski



KLASA IIIb

Wychowawca: Anna Kowalik

Klasa IIIb
Górny rząd (od lewej): Anna Kowalik, Andrzej Michalak, Paweł Stefańczyk, Krystian Golec, Jakub Nuciński, Karol Oleszczyński, Jarosław Kasprzak, Kacper Rycyk, Anna Chachaj, Monika Cegłowska
Środkowy rząd (od lewej): Kamil Karauda, Eryk Kotyła
Dolny rząd (od lewej): Ewelina Karauda, Zuzanna Wrona, Karolina Szymaszek, Katarzyna Kłosowska


Rok szkolny 2013/2014

KLASA IIIa

Wychowawca: Elżbieta Bielak

Klasa IIa
Górny rząd (od lewej): Sylwiusz Gutowski, Arkadiusz Mantaj, Łukasz Iwaniak, Bartłomiej Kowalik, Grzegorz Kołodziejek, Jarosław Nawrocki
Dolny rząd (od lewej): Joanna Wargol, Monika Sik, Sylwia Karauda, Anna Michałowska, Jarosław Dynkiewicz
Nieobecni: Emil Cegłowski, Katarzyna Pacion, Wika Szymaniak
Nieobecni: Piotr Chadaj, Przemysław Nieścior



KLASA IIIb

Wychowawca: Zbigniew Karauda

Klasa IIb
Górny rząd (od lewej): Patryk Garbacz, Przemysław Banach, Patryk Stasieczek, Krzysztof Klimek, Arkadiusz Karczmarek, Agata Wędzina, Ilona Wędzina
Dolny rząd (od lewej): Rafał Marucha, Wojciech Tomczyk, Magdalena Wrona, Weronika Puławska, Kamil Małysz, Kinga Pyzik, Dorota Drozd
Nieobecni: Marek Baran, Mateusz Słomka


Rok szkolny 2012/2013

KLASA IIIa
Wychowawca: Alicja Żurek

Klasa IIIa
Górny rząd (od lewej): Natalia Basa, Katarzyna Dorota, Kamil Stępień, Sylwester Kowalik, Wojciech Cichosz, Przemysław Puławski, Martyna Gieleta, Tomasz Policha
Środkowy rząd (od lewej): Diana Drygiel vel Dryglak, Alicja Żurek, Konrad Zygmunt, Piotr Michalak, Mariusz Stępień
Dolny rząd (od lewej): Ewelina Kołtun, Monika Chadaj, Karolina Lachowicz


KLASA IIIb
Wychowawca: Danuta Wrona

Klasa IIIb
Górny rząd (od lewej): Ernest Zielonka, Damian Brożek, Karolina Młynarczyk, Damian Policha, Anna Krzyżanowska, Marek Borzęcki, Mateusz Cegłowski, Patryk Kotyła
Dolny rząd (od lewej): Damian Królikowski, Sylwia Sobieszczańska, Paulina Knysz, Jagoda Myszak, Aleksandra Olech, Konrad Małysz


Rok szkolny 2011/2012

KLASA IIIa
Wychowawca: Elżbieta Bielak

Klasa IIIa
Górny rząd (od lewej): Damian Kiełczewski-Klim, Andrzej Smyk, Przemysław Trumiński, Mateusz Kotyła, Arkadiusz Szczepanik
Środkowy rząd (od lewej): Michał Myszak, Kamil Gutowski, Elżbieta Bielak, Justyna Trumińska, Paulina Karczmarek
Dolny rząd (od lewej): Iwona Dubaj, Weronika Włoch, Ewelina Domańska, Paulina Jaremek, Edyta Kowalska, Dorota Dejnek


KLASA IIIb
Wychowawca: Anna Kowalik

Klasa IIIb
Górny rząd (od lewej): Ewelina Mantaj, Aleksandra Kowalczyk, Agata Wójtowicz, Patryk Żelazek, Rafał Kołodziejek
Środkowy rząd (od lewej): Anna Kowalik, Aleksandra Celińska, Justyna Wójtowicz, Mateusz Karauda, Piotr Krupa, Kamil Marucha
Dolny rząd (od lewej): Natalia Karauda, Michał Czapliński, Kamil Mazurek, Magdalena Gąsławska, Magdalena Wołyniak


Rok szkolny 2010/2011

KLASA IIIa
Wychowawca: Zbigniew Karauda

Klasa IIIa
Górny rząd (od lewej): Łukasz Jaremek, Filip Kancerz, Marcin Kubina, Mateusz Jaremek, Łukasz Makuch, Tomasz Gąsławski, Bartłomiej Gieleta
Środkowy rząd (od lewej): Zbigniew Karauda, Aneta Siewak, Dagmara Karauda, Justyna Stasieczek, Paulina Stępniak, Patryk Frączek, Mateusz Buczkowski, Marcin Klimek
Dolny rząd (od lewej): Magdalena Michałowska, Anna Krasucka, Joanna Pluta, Agnieszka Chachaj

KLASA IIIb
Wychowawca: Bartłomiej Wróblewski

Klasa IIb
Górny rząd (od lewej): Jarosław Karauda, Wojciech Kasprzak, Adrian Kłosowski, Radosław Olech, Arkadiusz Spasowicz
Środkowy rząd (od lewej): Bartłomiej Wróblewski, Patryk Parzymies, Alicja Fidecka, Monika Wrona, Dominika Góreczna, Katarzyna Cichosz, Grzegorz Łukaszczyk, Kamil Kowalik, Ireneusz Dryglak
Dolny rząd (od lewej): Angelika Mantaj, Katarzyna Stasieczek, Kalina Włoszczal, Sylwia Jawor, Angelika Bortacka



Rok szkolny 2009/2010

KLASA IIIa
Wychowawca: Zbigniew Karauda

Klasa IIIa
Górny rząd (od lewej): Radosław Puławski, Jarosław Gąsławski, Tomasz Ciszewski, Paweł Policha
Środkowy rząd (od lewej): Izabela Dębczuk, Izabela Szczepanik, Zbigniew Karauda, Filip Gieleta, Tomasz Jaremek, Justyna Bortacka, Weronika Gdak, Agnieszka Chadała, Magdalena Czerniakowska
Dolny rząd (od lewej): Magdalena Wrona, Ewelina Wasilewska, Monika Kłosowska, Sylwia Rosolińska, Magda Żelazek, Monika Rycyk

KLASA IIIb
Wychowawca: Alicja Żurek

Klasa IIb
Górny rząd (od lewej): Łukasz Ślusarski, Mateusz Stępniak, Przemysław Wlizło, Grzegorz Magdziarz, Artur Krzyżanowski, Adam Jawor
Środkowy rząd (od lewej): Aneta Jaremek, Katarzyna Typińska, Ewelina Domańska, Weronika Charkot, Alicja Żurek
Dolny rząd (od lewej): Magdalena Pluta, Katarzyna Targońska, Julita Jaślikowska, Ewa Jawor, Agnieszka Popik



Rok szkolny 2008/2009

KLASA IIIa
Wychowawca: Danuta Wrona


Edyta Fidecka, Karolina Wrona, Patryk Jawor, Radosław Szewczak, Grzegorz Woroch, Damian Stępniak, Adrian Bartosiak, Przemysław Pitwała, Konrad Wędzina, Damian Pałka, Bartłomiej Klimek, Anna Szewczak, Sławomir Pawelec, Jarosław Stepczuk, Mirosław Kuśmierczuk, Jakub Włoch, Anna Kuśmierczuk, Elwira Ślusarska, Agata Cieplechowicz, Kinga Dubej, Marlena Krzysztoń, Justyna Kura

KLASA IIIb
Wychowawca: Anna Kowalik

Klasa IIIb
Górny rząd (od lewej): Łukasz Wrona, Tomasz Myszak, Kamil Guz, Mateusz Szczasiuk, Magdalena Lachowicz, Marcin Rozesłaniec, Jakub Kawalec, Łukasz Staszak
Środkowy rząd (od lewej): Ewelina Piątkowska, Ewelina Frącek, Wioletta Turczyńska, Ewelina Stępniak, Agnieszka Lipa, Konrad Kowalczyk, Anna Kowalik,
Dolny rząd (od lewej): Edyta Stasieczek, Aneta Grudzień, Rafał Stasieczek, Magdalena Andrzejczak, Daniel Domin, Dominik Włoch


Rok szkolny 2007/2008

KLASA IIIa
Wychowawca: Małgorzata Typińska

Klasa IIIa
Górny rząd (od lewej): Dariusz Szczepanik, Łukasz Nieścior, Łukasz Sławiński, Rafał Cichosz, Piotr Kura, Paweł Włoch, Irmina Dzirba, Weronika Knysz, Monika Jaremek, Sylwester Wędzina
Środkowy rząd (od lewej): Paweł Mrugała, Patryk Krasucki, Kamil Sobiesiak, Przemysław Siewak, Małgorzata Typińska, Aldona Tomaszewska, Aleksandra Mróz, Aneta Michałowska, Beata Żelazek, Beata Jaremek
Dolny rząd (od lewej): Paweł Wargol, Karolina Tomczyk, Izabela Gładysz, Katarzyna Szewczak, Kamila Ślusarska, Sylwia Majdan

KLASA IIIb
Wychowawca: Elżbieta Bielak

Klasa IIIb
Górny rząd (od lewej): Tomasz Szczasiuk, Adrian Kowalik, Krzysztof Kowalik, Marcin Basiak, Łukasz Duda, Damian Kłosowski, Andrzej Smyk, Milena Czaplińska, Paweł Karauda
Środkowy rząd (od lewej): Karolina Nieścior, Kinga Startek, Paweł Jawor, Kamil Młynarczyk, Elżbieta Bielak, Łukasz Guz, Tomasz Solan, Karolina Czwórnóg, Ilona Stasieczek, Magdalena Sik, Monika Wójcik
Dolny rząd (od lewej): Aneta Raczyńska, Klaudia Rubaj, Patrycja Celińska, Monika Czwórnóg, Agnieszka Suszek, Edyta Jaremek, Justyna Cegłowska,