Otrzęsiny klas pierwszych 2015

Dnia 27 października bieżącego roku odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Całą imprezę dla pierwszaków poprowadzili uczniowie z klasy trzeciej pod nadzorem Pani Danuty Wrony. Pierwszoklasiści aby uzyskać miano ucznia naszej szkoły wzięli udział w konkurencjach, takich jak : picie mleka jak kot, kwaśna cytryna, ogórki ze smalcem, rękawiczki z sokiem pomidorowym i wiele innych. Na zakończenie uczniowie musieli zaśpiewać piosenkę o kocie. Niestety, czas zabawy szybko dobiegł końca. Ale to nie był koniec, po lekcjach odbyła się dyskoteka na której uczniowie świetnie się bawili. Myślę, że ta impreza na długo zostanie w naszej pamięci. Teraz zostało tylko czekać do następnego roku, aż przyjdą do nas nowe kociaki. Życzymy wszystkim uczniom klas I samych sukcesów w nauce i aby każdy dzień pobytu w szkole był radosny i szczęśliwy.