Konkursy przedmiotowe
osiągnięcia w II semestrze roku szkolnego 2016/17

Ogólnopolska Olimpiada "Olimpus"
biologia - sesja wiosenna

Paulina Banasiak (I)
laureat

Nauczyciel przygotowujący: Beata Jaremek

Powiatowy Konkurs Literacki
"Mój anioł - jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem"

Agata Drozd (I)
II miejsce

Nauczyciel przygotowujący: Anna Kowalik

X Powiatowy Konkurs Recytatorski
"W kręgu poezji ks. Jana Twardowskiego"

Dominika Jurczyńska (I)
laureat

Nauczyciel przygotowujący: Anna Kowalik

X Międzyszkolny Konkurs Przysłów Niemieckich

Weronika Karauda (I)

Emilia Bortacka (II)

Kinga Konofał (III)
II miejsce drużynowo

Nauczyciel przygotowujący: Bartłomiej Wróblewski

XIII Gmminny Konkurs Recytatorski

Dominika Jurczyńska (I)

Kinga Konofał (III)

Szymon Dyka (I)

Dominika Bednarz (I)

Weronika Wasilewska (I)

Karolina Stasieczek (II)
laureat
laureat
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie

Nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Bielak

Ogólnopolska Olimpiada "Olimpus"
geografia - sesja wiosenna

Agnieszka Mróz (II)

Arkadiusz Kłosowski (III)
laureat
laureat

Nauczyciel przygotowujący: Danuta Wrona

II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Języku Angielskim i Niemieckim

Agnieszka Mróz (II)

Julia Kowalczyk (II)

Julia Brych (III)
2.miejsce

Nauczyciel przygotowujący: Bartłomiej Wróblewski

XII Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Niemieckojęzycznej

Emilia Bortacka (II)

Kamila Startek (II)
1.miejsce
3.miejsce

Nauczyciel przygotowujący: Bartłomiej Wróblewski

Oszczędzanie jest Trendy
szkolny konkurs plastyczny

Agnieszka Mróz (II)

Julia Kowalczyk (II)
laureat
laureat

Nauczyciel przygotowujący: Jadwiga Litkowska

Ogólnopolska Olimpiada "Olimpus"
matematyka - sesja wiosenna

Arkadiusz Kłosowski (III)
laureat

Nauczyciel przygotowujący: Alicja Żurek

VII Gminny Konkurs Szachowy i Gry w Warcaby

Arkadiusz Kłosowski (III)
laureat

Nauczyciel przygotowujący: Alicja Żurek

Gimnazjany Konkurs Matematyczny w I LO im. W. Jagiełły

Arkadiusz Kłosowski (III)
2.miejsce

Nauczyciel przygotowujący: Alicja Żurek

Ogólnopolska Olimpiada "Olimpus"
historia - sesja wiosenna

Kacper Konofał (III)
laureat

Nauczyciel przygotowujący: Jan Sternik