XII Gminny Konkurs Recytatorski

XII edycja GMINNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO odbyła się 10 czerwca 2016 roku w budynku Gimnazjum w Gorzkowie. Jak co roku nie zawiedli stali recytatorzy, ale nie brakowało nowych śmiałków. I tak, niespodzianką była wysoka lokata uczennic z klasy I i klasy II. Łącznie do II etapu konkursu zakwalifikowało się 24 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Gorzkowie i Gimnazjum w Gorzkowie. To z nich jury musiało wyłonić zwycięzców. Uroczyste podsumowanie i rozdanie nagród odbyło się o godz. 1130 Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Komisję d/s Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Uroczyste rozdanie nagród i podsumowanie XII edycji konkursu miało miejsce w bibliotece szkolnej z udziałem pani Dyrektor Gimnazjum w Gorzkowie, Koordynatora konkursu - pani Elżbiety Bielak i członka jury - pani Ewy Niedźwiedź. Lista wyróżnionych uczniów:

Szkoła Podstawowa - klasy I-III

1. Aleksandra Żuławska